Специалистът в производството на превозни средства с нисък разход на вредни емисии Zytek Automotive ще изгражда център за електрически двигатели в Стафордшър, Великобритания. Това стана ясно, след като компанията получи помощ в размер на 1,3 млн. паунда от местния фонд за регионално развити на Великобритания.
Английската компания ще инвестира допълнително 3,65 млн. паунда в този проект, ще създаде 44 нови работни места и отдел за научни изследвания и развитие в нови поколения технологии за електромобили.
Zytek в момента изгражда електродвигатели с висока производителност с мощности от 35 до 95 к.с. и разработва нов по-мощен с мощност 134 к.с., проектиран да отговаря на нарастващото търсене на леки автомобили с нулеви въглеродни емисии.
Общо 5 млн. паунда е размерът на инвестицията, която ще позволи на компанията да се фокусира върху развитието и производството на високоефективни и суперлеки електродвигатели, инвертори и системи за захранване на енергията.
 
       Три отбора във Формула 1 с нови имена през 2012 г.
      Три отбора във Формула 1 с нови имена през 2012 г.
    
     
       Камера хваща състезателни коли за миг
      Камера хваща състезателни коли за миг
    
    There are no comments yet. Be the first one to express yourself!
 Articles
     Articles   Latest Videos
    Latest Videos   
    

