На 16.01 - събота, в 10,30 ч в София ще се проведе шествие в подкрепа на марката Saab. Шествието е организирано е от “Сааб Клуб България” и е част от мултинационалните събирания под надслов Saab Support Convoy.
Идеята за тях се заражда в Холандия, а този уикенд предстои да се състоят шествия в над 20 града в над 15 държави по света. Повече информация за тези шествия може да се намери на www.saabsunited.com.
Българското шествие ще започне пред бившия шоурум на Saab на бул. “Никола Вапцаров”. Организаторите имат идея от там да преминат пред Американското посолство у нас, след което да се строят пред централата на General Motors у нас в сградата на Световния търговски център “ИНТЕРПРЕД”. Всички участници ще носят табели и ще облепят колите си с плакати с лозунги.
Всеки желаещ да участва в протестното шествие срещу закриването на Saab може да намери повече информация в сайта на “Сааб Клуб България” www.saab-club.com.
Ford обнови Galaxy и S-Max
Ново Clio S от Renault
There are no comments yet. Be the first one to express yourself!
