По време на международното автомобилно изложение в Москва, което ще се проведе от 25 до 29 август, Skoda Auto ще представи за първи път в Русия флагмана Superb Combi, Fabia RS, както и обновените Fabia и състезателната Fabia S2000. 
 
 На щанда на Skoda ще бъде изложен Superb Combi, под предния капак на който е монтиран двулитров TSI задвижващ агрегат с максимална мощност от 200 конски сили, комбиниран шестстепенна роботизирана DSG предавателна кутия. 
 
 С 1.4 литров задвижващ агрегат със 180 конски сили пък ще разполага дебютиращата в Москва Fabia RS. Максималната скорост на движение на малката острилка е 224 км/ч (226 км/ч при комби версията), а ускорението се извършва за респектиращите 7.3 секунди. В същото време, новата Fabia RS гарантира среден разход на гориво от само 6.4 литра на 100 километра.
 
       Супер-изненада - mini MINI и то John Cooper Works!
      Супер-изненада - mini MINI и то John Cooper Works!
    
     
       Ford помага на болни деца, продава благотворите...
      Ford помага на болни деца, продава благотворите...
    
    Все още няма коментари. Бъдете първите, които ще изразят мнението си!
 Статии
     Статии   Най-новите Видеa
    Най-новите Видеa   
    

